Ook zo benieuwd wat er allemaal in Sperkhem en industrieterrein Houkesloot gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Sperkhem en industrieterrein Houkesloot 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Sperkhem en industrieterrein Houkesloot? Of organiseer je een evenement in Sperkhem en industrieterrein Houkesloot? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
Ingekomen aanvraag, Sneek, Edisonstraat 3 het aanpassen van de bestaande koel- en vriescellen
Op 22 mei 2018 is het faillissement uitgesproken van Jetten Yachting B.V.. Het insolventienummer is F.17/18/39. Jetten Yachting B.V. is gevestigd in Sneek. Jetten Yachting B.V. is actief in de branche Industrie.
Verleende coronaontheffing, Voor een ontheffing van de Coronawet voor de activiteit verstrekken v...
Ingekomen aanvraag, Sneek, Top 1 het vervangen en vergroten van de bestaande aanbouw
Op 1 januari 2021 om 16:53 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Johan Willem Frisostraat te Sneek.
SNEEK – Rond 23 uur woensdagavond werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een persoon te water nabij het Houkesloot aquaduct aan... -..
1 januari 2021 om 11:26
1 januari 2021 om 10:29
1 januari 2021 om 03:37
1 januari 2021 om 00:42
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sperkhem en industrieterrein Houkesloot
Instellen
De COVID cijfers over de afgelopen 24 uur
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement