Postcode 5741CM betreft de straat Brouwersstraat in Laarbeek, Donk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 5741CM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 5741CM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1963 is Brouwersstraat 20 te Beek en Donk. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 398m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 392.000.
Toestemming voor het realiseren van een inrit aan Brouwersstraat 8 te Beek en Donk
Aanvraag vergunning voor het realiseren van een inrit aan Brouwerstraat 8 te Beek en Donk
Het adres van deze woning uit 1952 is Brouwersstraat 12 te Beek en Donk. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en een perceeloppervlakte van 252m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 330.000.
Toestemming voor het tijdelijk bewonen van een bestaande garage aan de Brouwersstraat 8 te Beek e...
Aanvraag vergunning voor het tijdelijk bewonen van de bestaande garage aan Brouwersstraat 8 te Be...
Toestemming voor het verbouwen van een woning aan Brouwersstraat 8 te Beek en Donk
Verlenging beslistermijn voor het verbouwen van een woning en het tijdelijk bewonen van een garag...
Rectificatie: Aanvraag vergunning voor het verbouwen van een woning en het tijdelijk bewonen van ...
Aanvraag vergunning voor het tijdelijk bewonen van een bestaande garage aan Brouwersstraat 8 te B...
Het adres van deze woning uit 1952 is Brouwersstraat 8 te Beek en Donk. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en een perceeloppervlakte van 286m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Toestemming voor het uitbreiden van een woning aan Brouwersstraat 6 c te Beek en Donk
Toestemming voor het verbouwen van een woning aan Brouwersstraat 38 te Beek en Donk
Aanvraag vergunning voor het uitbreiden van een woning aan Brouwersstraat 6 c te Beek en Donk
Aanvraag vergunning voor het verbouwen van een woning aan Brouwersstraat 38 te Beek en Donk
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Donk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG