Een overzicht van alle 112 meldingen en 112 nieuws in Beekmanstraat en omgeving afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst, andere 112 hulpdiensten en social media. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen en 112 nieuws in Beekmanstraat en omgeving op soort incident:
Op 19 januari 2021 om 22:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Beinemastraat te Dordrecht.
Op 13 januari 2021 om 21:44 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Beinemastraat te Dordrecht.
Opnieuw is de Rotterdamse politie in opspraak geraakt vanwege racisme.
Opnieuw is de Rotterdamse politie in opspraak geraakt vanwege racisme. Bij een arrestatie van een 37-jarige witte moeder, haar 45-jarige zwarte partner en hun 18-jarige zwarte zoon op de Beekmanstraat in Dordrecht zou de vader onder meer racistisch zijn bejegend. Dat bevestigt Justin Kötter, advocaat van het Dordtse gezin. De politie neemt afstand van de uitspraken die zijn gedaan.
De dader geeft een karatetrap en knijpt de keel van een agent dicht. Is dat normaal en wel toegestaan? #fail .
#waakzaamendienstbaar is vaak genoeg een lege huls! .
te roepen ?@Het_OM? ?@Politie_Dordt? #Dordrecht Dordts gezin doet aangifte van racisme tegen politie na arrestatie: ‘Camerabeelden bevestigen het verhaal'?.
Helemaal niets ?????. Dordts gezin doet aangifte van racisme tegen politie na arrestatie: ‘Camerabeelden bevestigen het verhaal' .
Het ligt weer aan de politie... Onzin, de politie doet haar werk en goed ook! ?@ADnl? .
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beekmanstraat en omgeving
Instellen
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement