Een overzicht van alle 112 meldingen en 112 nieuws in Hoofddorp Floriande Oost afkomstig van politie, brandweer en ambulancedienst. Daarnaast vullen wij deze rubriek aan met flitsers, Burgernetacties en andere relevante informatie over jouw buurt. Al deze informatie wordt 24/7 bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Ernstig incident aan de Fanny Blankers-Koenlaan in Hoofddorp, meerdere slachtoffers waaronder een agent betrokken bij steekpartij.
Op 21 mei 2025 om 07:37 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Fanny Blankers-Koenlaan te Hoofddorp.
Bij een steekpartij aan de Fanny Blankers-Koenlaan in Hoofddorp zijn woensdagochtend meerdere gewonden gevallen. Minstens zes ambulances en een traumahelikopter kwamen ter plekke, de straat is groots afgezet voor onderzoek.
Op 21 mei 2025 om 06:48 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Fanny Blankers-Koenlaan te Hoofddorp vanwege het afhijsen van een patient.
Wij kregen rond 06.00 uur een melding van een steekincident aan de Fanny Blankers-Koenlaan in Hoofddorp. Er zijn meerdere slachtoffers, waaronder een collega. Meerdere ambulances en het MMT zijn ter plaatse. PD is opgemaakt. Het onderzoek naar het incident loopt. Later meer.
Op 21 mei 2025 om 06:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Fanny Blankers-Koenlaan 2134 te Hoofddorp.
Op 21 mei 2025 om 06:13 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Fanny Blankers-Koenlaan te Hoofddorp.
Op 21 mei 2025 om 06:14 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Fanny Blankers-Koenlaan te Hoofddorp.
Op 21 mei 2025 om 06:12 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Fanny Blankers-Koenlaan 2134 te Hoofddorp.
Op 21 mei 2025 om 06:12 is de ambulancedienst uitgereden naar Fanny Blankers-Koenlaan te Hoofddorp vanwege een steekincident.
Op 21 mei 2025 om 06:10 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Fanny Blankers-Koenlaan te Hoofddorp.
Op 18 mei 2025 om 22:05 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Acropolis te Hoofddorp.
Op 16 mei 2025 om 19:42 is de ambulancedienst uitgereden naar Henri Didonweg te Hoofddorp vanwege een ongeval met letsel.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG