Faillissementen in Verspreide huizen Dedemsvaart

Bekijk alle faillissementen en surseances van ondernemingen en privé personen in Verspreide huizen Dedemsvaart. Klik op een faillissement voor meer informatie over handelsnamen, branchecode, rechtsvorm en publicaties zodat je precies weet wat de status van het faillissement of surseance is.

Donderdag 9 januari 2025

Eco Multiservice B.V.
Laatste wijziging faillissement Dinsdag 7 januari 2025

Op 7 januari 2025 is het faillissement uitgesproken van Eco Multiservice B.V.. Het insolventienummer is F.08/25/7. Eco Multiservice B.V. is gevestigd in Dedemsvaart. Eco Multiservice B.V. is actief in de branche Financiële instellingen.

Woensdag 8 januari 2025

Eco Multiservice B.V.
Laatste wijziging faillissement Dinsdag 7 januari 2025

Op 7 januari 2025 is het faillissement uitgesproken van Eco Multiservice B.V.. Het insolventienummer is F.18/25/18. Eco Multiservice B.V. is gevestigd in Dedemsvaart. Eco Multiservice B.V. is actief in de branche Financiële instellingen.

Vrijdag 27 juni 2008

B.V.C.S., Bert Veldsink Computer Supplies
Laatste wijziging faillissement Maandag 16 juni 2008

Op 16 juni 2008 is het faillissement uitgesproken van B.V.C.S., Bert Veldsink Computer Supplies. Het insolventienummer is F.07/08/182. B.V.C.S., Bert Veldsink Computer Supplies is gevestigd in Dedemsvaart. B.V.C.S., Bert Veldsink Computer Supplies is actief in de branche Groot- en detailhandel; reparatie van auto’s.

Meer nieuws in Verspreide huizen Dedemsvaart

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement