Gestolen Belgische oplegger ontdekt op de A76

Donderdag 23 januari 2020 16:18 uur

A76 Heerlen

Diefstal

Ontvang updates voor Beitel

Driebergen, Heerlen - De politie heeft maandag 20 januari op de verzorgingsplaats Tienhoven langs de A76 bij Heerlen een gestolen oplegger ontdekt. De oplegger was aan een Roemeense trekker gekoppeld.

Een specialist op het gebied van Transport en Milieu van de Dienst Infrastructuur van de Landelijke Eenheid zag op Tienhoven een trekker met oplegger staan waarvan de trekker een Roemeens kenteken voerde en de oplegger een Engels kenteken. Bij controle van het Engels kenteken in de systemen kwam naar voren dat het kenteken in Engeland was afgegeven voor een personenauto. De Roemeense chauffeur kon de politie alleen een foto van een kentekenbewijs laten zien. Daarop stond hetzelfde kenteken maar nu als zijnde een Roemeens kenteken. Echter de omschrijving van de oplegger op het document is duidelijk van een andere oplegger dan die op de parkeerplaats plaats.

Chassisnummer

Gezien de onduidelijkheid over de identiteit van de oplegger stelt de politie een nader onderzoek in. De chauffeur verklaarde dat hij de een dag eerder uit Roemenië naar Engeland is gevlogen om voor een bedrijf de oplegger op te halen en naar Roemenië te rijden. Verder weet hij van niets. Toen de oplegger was losgekoppeld kwam een het chassisnummer tevoorschijn en bij raadpleging van de politiesystemen bleek dat deze oplegger als gestolen gesignaleerd stond.

Aangifte

De oplegger was in 2019 gestolen in Engeland en door de Belgische huurder van de oplegger is aangifte gedaan. De oplegger is in beslag genomen en de politie onderzoekt de zaak verder.

Bekijk al het lokale nieuws van Beitel

Gestolen Belgische oplegger ontdekt op de A76

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2025
Vogt 21, 6422RK Heerlen

Faillissement
Donderdag 27-11-2025
Beitel 112, 6422PB Heerlen

Faillissement
Donderdag 27-11-2025
Snellius 1, 6422RM Heerlen

Faillissement
Maandag 24-11-2025
Koperslager 8, 6422PR Heerlen

112 melding
Vrijdag 21-11-2025 om 22:30
Bohr, 6422RL Heerlen

112 melding
Vrijdag 21-11-2025 om 22:30
Bohr, 6422RL Heerlen

112 melding
Zondag 16-11-2025 om 15:10
Sourethweg, 6422PC Heerlen

Nieuw bedrijf
November 2025
Bohr 10, 6422RL Heerlen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beitel

Instellen

Meer nieuws in Beitel

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement