Van telefoon beroofd

Zondag 11 januari 2015 12:39 uur

Marktplein Winschoten

Overval

Ontvang updates voor Winschoten-Centrum

Winschoten - Een 16-jarige jongen uit Winschoten werd zaterdagnacht iets na 1 uur op het Marktplein in zijn woonplaats van zijn mobiele telefoon beroofd.

De knaap werd door iemand gevraagd of hij even met zijn mobieltje mocht bellen. In plaats daarvan ging de onbekende er met de telefoon op een fiets vandoor. Ook twee anderen die bij de onbekende fietsten hard weg.

 

Bij een zoektocht door de politie in de omgeving werd bij het NS-station een groepje jongeren ontdekt vanwie er een zich uit de voeten maakte. Een poging hem te achterhalen mislukte. Wel werden bij het station twee andere verdachten aangehouden, een 19-jarige inwoner van Oude Pekela en een 23-jarige man uit Groningen. De politie is op de hoogte van de identiteit van de derde verdachte en hoopt ook hem te kunnen arresteren.

Bekijk al het lokale nieuws van Winschoten-Centrum

Van telefoon beroofd

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Donderdag 19-6-2025
Stationsweg 13, 9671AL Winschoten

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Vissersdijk 4E, 9671EH Winschoten

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Het Boschplein 9, 9671GB Winschoten

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Langestraat 20A, 9671PG Winschoten

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Vissersdijk 19, 9671EG Winschoten

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Hofstraat 12, 9671KN Winschoten

Binnenkijken bij
Zondag 15-6-2025
Beertsterweg 16B, 9671BS Winschoten

Binnenkijken bij
Zondag 15-6-2025
Engelstilstraat 3, 9671JE Winschoten

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Winschoten-Centrum

Instellen

Meer nieuws in Winschoten-Centrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement