Diefstal uit een woning

Vrijdag 1 februari 2013 09:31 uur

Klaroenstraat Rijswijk

Diefstal

Ontvang updates voor Wijk 07

Rijswijk - De politie onderzoekt een diefstal uit een woning aan de Klaroenstraat. De bewoners werden donderdag 31 januari omstreeks 15.00 uur opgelicht door een nog onbekende man die zich voordeed als medewerker van de gemeente.

De bewoonster ontving in de ochtend een telefoontje dat er in de middag iemand van de gemeente langs zou komen om te controleren of de voorzieningen in de woning in orde waren. Korte tijd later beldde inderdaad een man aan die zich voordeed als medewerkers van de gemeente. De man keek rond in de woning en knoopte een gesprek aan met de bewoners. Na het bezoek van de man werd wederom gebeld met wat aanvullende vragen over de bankgegevens van de bewoners. De bewoners vertrouwden het niet en ontdekten dat de sieraden van de vrouw des huizes waren gestolen.

Politie waarschuwt voor babbeltrucs

De politie waarschuwt met nadruk voor deze vorm van criminaliteit. Veel mensen denken dat dit "hen niet zal overkomen''. Toch loopt iedereen - jong en oud - de kans om slachtoffer te worden van een babbeltruc. Het is dus zaak goed op te letten als u wordt aangesproken door een onbekende. Laat nooit zomaar een onbekende in uw woning binnen. Vraag om legitimatie en controleer dat. Laat de onbekende tijdens de controle buiten staan en doe (of laat) de voordeur dicht. Bewaar geen grote contante geldbedragen thuis en geef nooit uw pincode af. Ook niet als iemand van de "bank" of de "politie" belt of voor uw deur staat. Geen enkele officiële instantie zal u ooit om uw pincode vragen. Probeer zo snel mogelijk op te schrijven hoe de mensen eruit zagen die bij u aan de deur zijn geweest en bel onmiddellijk de politie, ook als ze niet bij u binnen zijn geweest. Het telefoonnummer is 0900-8844.

Bekijk al het lokale nieuws van Wijk 07

Diefstal uit een woning

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 6-4-2026 om 21:31
Clavecimbellaan, Rijswijk

112 melding
Maandag 6-4-2026 om 02:37
Clavecimbellaan, Rijswijk

112 melding
Woensdag 1-4-2026 om 14:01
Trompetstraat, 2287TK Rijswijk

112 melding
Woensdag 1-4-2026 om 13:59
Trompetstraat, 2287TK Rijswijk

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 23:38
Paukensingel, Rijswijk

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 20:28
Paukensingel, Rijswijk

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 14:13
Paukensingel, Rijswijk

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 13:57
Paukensingel, Rijswijk

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wijk 07

Instellen

Meer nieuws in Wijk 07

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement