Hoogbejaarde man in woning overvallen

Maandag 22 mei 2017 11:50 uur

Son

Overval

Ontvang updates voor Son

Son - Een 83-jarige bewoner van de Hendrik Veenemanstraat werd zondagavond in zijn woning overvallen. Zijn belager deelde enkele flinke klappen uit. Het slachtoffer werd met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd waar hij voor behandeling van zijn verwondingen en ter observatie is opgenomen.

Na de eerste zorg voor de gewonde man, startte de gealarmeerde politie direct een onderzoek om de dader of daders van deze laffe overval zo snel mogelijk op te sporen. Daartoe deden we al sporenonderzoek in en om de woning en een buurtonderzoek. Maar natuurlijk vragen we aan eventuele getuigen om zich bij de politie te melden.

Bewoner mishandeld en huis doorzocht

Het slachtoffer werd rond 23.00 uur in zijn slaap verrast door een gemaskerde man, die meteen op hem in begon te slaan. Een wapen werd daarbij niet gezien. De man liep flink wat bloeduitstortingen en wonden aan zijn hoofd en lichaam op. Gelukkig bleek uit onderzoek dat verder inwendig letsel hem bespaard is gebleven.  De overvaller doorzocht zo’n beetje het hele huis en ging er na zijn daad waarschijnlijk via de voordeur vandoor. Waar hij daarna is gebleven is vooralsnog onbekend, maar we hopen dat iemand dat heeft gezien en het ons meldt. Omdat het slachtoffer nog in het ziekenhuis ligt, is nog niet exact duidelijk wat de dader heeft meegenomen. De overvallen man heeft maar een overvaller gezien, maar we kunnen nog niet uitsluiten dat hij hulp heeft gehad.

Iets gezien of bewakingsbeelden?

De politie wil heel graag in contact komen met getuigen die rond de tijd van de overval iets verdachts hebben gezien in de betreffende straat of de directe omgeving. Mensen in de buurt met bewakingscamera’s vragen we om de beelden eens goed te bestuderen om te kijken of er mogelijk voor de politie bruikbare beelden op staan. Iedereen met informatie kan het onderstaande tipformulier in te vullen. U kunt zich ook telefonisch melden bij de recherche van het district Dommelstroom via het landelijk telefoonnummer 0900-8844 of eventueel anoniem bij Meld Misdaad Anoniem, 0800-7000.

Camera in Beeld

Heeft u een bewakingscamera die beelden opneemt? Meld u zich dan aan bij ‘Camera in Beeld’. Meer over dit project leest u op de speciale themapagina op de website van de politie:

https://www.politie.nl/themas/camera-in-beeld.html?sid=f03a3469-6271-4c12-9db0-101b5ac77f71

Bekijk al het lokale nieuws van Son

Hoogbejaarde man in woning overvallen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 10-4-2026 om 17:26
De Bontstraat, Son en Breugel

Binnenkijken bij
Vrijdag 10-4-2026
Amerikalaan 30, 5691KD Son en Breugel

Binnenkijken bij
Vrijdag 10-4-2026
Limburglaan 5, 5691KP Son en Breugel

Nieuw bedrijf
April 2026
Rooijseweg 5, 5691PA Son En Breugel

Nieuw bedrijf
April 2026
Rooijseweg 5, 5691PA Son En Breugel

Nieuw bedrijf
April 2026
Jagerskampweg 5, 5691PR Son en Breugel

Nieuw bedrijf
April 2026
Lupinelaan 33, 5691WC Son en Breugel

Nieuw bedrijf
April 2026
Eindhovenseweg 17, 5691NG Son en Breugel

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Son

Instellen

Meer nieuws in Son

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement