Nieuws over Son en Breugel

Blijf 24 uur per dag op de hoogte van het laatste politie nieuws over Son en Breugel. Dit overzicht wordt continu bijgewerkt met de laatste nieuwsberichten van politie en andere instanties van Justitie.

Heb jij zelf nieuws te melden over jouw regio? Stuur dan je bericht naar onze redactie.

Filter nieuwsberichten over Son en Breugel op onderwerp:

  Vanmiddag

  Gouden bruiloft met een ‘zwart randje’
  Binnenlands nieuws
  3 uur en 48 minuten geleden

  Son en Breugel - De uitnodigingen voor het gouden huwelijksfeest van Ties (74) en Hanny (72) Smetsers uit Son en Breugel lagen klaar om verstuurd te worden. Op 15 mei zijn ze vijftig jaar getrouwd en

  Son en Breugel
  Minder ziekenhuisopnames, aantal sterfgevallen stabiel
  Binnenlands nieuws
  4 uur en 13 minuten geleden

  Son en Breugel / Landelijk – Opnieuw zijn er minder patiënten opgenomen in het ziekenhuis. In het afgelopen etmaal was het aantal opnames 237. In totaal zijn nu 7972 coronapatiënten opgenomen (geweest

  Son en Breugel
  [Ingezonden mededeling] Gratis online uitleg bij huiswerk maken
  Binnenlands nieuws
  4 uur en 28 minuten geleden

  Door het gedwongen thuisonderwijs veroorzaakt door het coronavirus biedt Snapput samen met MeesterBaan per direct ondersteuning. Snapput is sinds deze week vrij toegankelijk voor alle scholen en leerl

  Son en Breugel
  Innovatieve manier van de eikenprocessierups bestrijding
  Binnenlands nieuws
  6 uur en 48 minuten geleden

  Son en Breugel - De bestrijding van de eikenprocessierups in Son en Breugel is vandaag van start gegaan. Maar wel op een nieuwe en in Nederland unieke manier van vernevelen en injecteren.

  Son en Breugel

  Vanmorgen

  Aanstaande vrijdag winkels tot 21.00 uur open
  Binnenlands nieuws
  8 uur en 22 minuten geleden

  Son en Breugel - De gemeente heeft besloten om de openingstijden van de winkels in Son en Breugel te verruimen op (Goede) vrijdag 10 april aanstaande.

  Son en Breugel
  [Foto's] Kraamtijd in het hertenkamp
  Binnenlands nieuws
  11 uur en 33 minuten geleden

  Son en Breugel - Voorjaar, lente, Pasen, een zonnetje en jonge dieren horen bij elkaar. In het hertenkamp in Son en Breugel hebben afgelopen week twee schapen en een geit gelammerd. Zondag 5 april moc

  Son en Breugel

  Gisteravond

  Ex-coronapatiënt Frank Slaats doneert bloedplasma
  Binnenlands nieuws
  22 uur en 48 minuten geleden

  Son en Breugel - De afgelopen weken is het voor Frank Slaats (54) een angstige, emotionele en heftige periode geweest. Met griepverschijnselen werd Frank opgenomen in het ziekenhuis, waar hij positief

  Son en Breugel

  Gisteren

  Kon de klok maar teruggedraaid worden
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 17:00

  Son en Breugel - Als de achttienjarige student uit Son en Breugel de tijd terug kon draaien dan wist hij wel wat hij zou doen: hij zou alle waarschuwingen, adviezen en maatregelen die genomen zijn met

  Son en Breugel
  Oud onderwijzeres Juffie Goossens overleden
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 16:30

  Son en Breugel - Op dinsdag 7 april is Jenny Goossens- van den Kolk overleden. Zij was niet alleen moeder,schoonmoeder, oma en overgrootmoeder maar ook een groot deel van haar leven onderwijzeres op d

  Son en Breugel
  Win mooie prijzen met de Koningsdag kleurplaatactie
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 16:00

  Son en Breugel - Door de maatregelen in strijd tegen het coronavirus zijn er geen activiteiten op Koningsdag in Son en Breugel. Dit jaar geen Koningspelen, vrijmarkt of concert op Koningsdag, maandag

  Son en Breugel
  Vermindering aantal sterfgevallen en ziekenhuisopnames
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 14:09

  Son en Breugel - Het afgelopen etmaal zijn er 308 patiënten in het ziekenhuis opgenomen (geweest). Er zijn 147 personen als overleden gemeld. Deze mensen zijn niet allemaal in de afgelopen 24 uur in h

  Son en Breugel
  Son en Breugel viert ‘samen’ Pasen
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 14:00

  Son en Breugel - Allemaal Tejater en Egmond Design hebben samen een idee om in deze tijden van corona toch ‘samen’ Pasen te kunnen vieren. Zij hebben duizend eieren gemaakt van foam die ze in winkels

  Son en Breugel
  Sta even stil bij de vraag ‘Wat ga ik doen als…’
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 11:00

  Son en Breugel - Huisarts Christian de Groot van Medisch Centrum De Linden geeft wekelijks in DeMooiSonenBreugelKrant een update over de stand van zaken met betrekking tot het coronavirus in Son en Br

  Son en Breugel
  Gemeenteberichten Son en Breugel
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 10:28

  Son en Breugel - Lees hier de officiële gemeenteberichten van de gemeente Son en Breugel.

  Son en Breugel
  Thuiskwissen met digitale Ons Dorp Kwist Thuis
  Binnenlands nieuws
  Woensdag 8 april 2020 om 07:30

  Son en Breugel - De elf commissieleden van Ons Dorp Kwist hebben het er maar druk mee. Naast de voorbereiding voor de jaarlijkse editie in oktober zijn ze nu ook bezig met het in elkaar zetten van Ons

  Son en Breugel

  Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

  Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Son en Breugel

  Instellen

  Wijken in Son en Breugel

  Meer nieuws in Son en Breugel

  © 2012 - 2020 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement