Woningen in de buurt Aan het Echterbos

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in de buurt Aan het Echterbos.

Donderdag 1 september 2016

Woning Prinsenbaan 15 Koningsbosch

Het adres van deze woning is Prinsenbaan 15 te Koningsbosch. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 1041m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.

Dinsdag 15 juli 2014

Woning Prinsenbaan 5A Koningsbosch

Het adres van deze woning uit 1917 is Prinsenbaan 5A te Koningsbosch. Het pand heeft een oppervlakte van 190m² en een perceeloppervlakte van 2408m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.

Meer nieuws in Aan het Echterbos

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Gezocht door de politie

Bekijk volledige most wanted lijst

Vermiste kinderen

Meer vermiste kinderen

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement