Wil je weten welke bedrijven er in Oosterbroek en vliegveld zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in Oosterbroek en vliegveld.
In Oosterbroek en vliegveld zoek ik een:
De onderneming Margit Boonstra is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 30 te Eelde en is actief in de branche Dansscholen.
De besloten vennootschap Water Filtration Systems B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 45a te Eelde en is actief in de branche Groothandel in sanitaire artikelen en sanitair installatiemateriaal.
De onderneming PDV techniek is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 48 te Eelde en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De onderneming Talen Consultancy is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 81 te Eelde en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De besloten vennootschap Bloemengroothandel Smalbil B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 80 te Eelde en is actief in de branche Groothandel in bloemen en planten.
De stichting Stichting 'PEN EM' is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 45b te Eelde en is actief in de branche Technisch speur- en ontwikkelingswerk.
De besloten vennootschap The Wunderstuff Company B.V. is gevestigd op Machlaan 5 te Eelde en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Vinkebaan B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 80 te Eelde en is actief in de branche Participatiemaatschappijen.
De besloten vennootschap Bee4BIM B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 45c te Eelde en is actief in de branche Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming Adventure Films is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 43B te Eelde en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
De vereniging Shopware United is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 45a te Eelde en is actief in de branche Webportals.
De besloten vennootschap Blush Clinic & Boutique B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 94 te Eelde en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De besloten vennootschap HyEnergy Consultancy (Europe) B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 45a te Eelde en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap HyEnergy Holdings B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 45a te Eelde en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap Blush Holding B.V. is gevestigd op Burg. J.G. Legroweg 94 te Eelde en is actief in de branche Financiële holdings.
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG