Onze beeldbank met historische foto's is inmiddels gevuld met meer dan een miljoen foto's, daterend vanaf ongeveer 1750 tot heden. Kijk snel welke foto's en ander oud beeldmateriaal wij hebben gevonden in Vathorst-De Velden.
College van burgemeester en wethouders van Groningen; tijdens een persconferentie, v.l.n.r. Westerink, Pijlman, Smink, NN, Swaak, Bruinsma en Pieters-Stam
Beverwijk, Reinier Plettinghof.
Hoofdstraat 133. Een vrijstaand woonhuis, in 1903 gebouwd naar ontwerp van de Haarlemse bouwkundige C. Smink jr. Het huis is van 1964 tot 1972 door de gemeente als cultureel centrum gebruikt, waarvan het de naam 'Cusa-huis' ontleent. De in oranje verblendsteen opgetrokken voorgevel is rijk gedetailleerd. In de detaillering zijn twee stijlkenmerken te onderscheiden
Begijnenstraat, Beverwijk. Op de fiets Reinier Goedhart.
Woonhuis met winkel in de z.g. Voorbuurt van H.A. Slot De beroemde brood- en Kruidnotenbakkerij. Op het bankje voor de winkel zoontje Reinier Slot en zijn zusje.
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG