Ook zo benieuwd wat er allemaal in Mariahoeve en Marlot gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Mariahoeve en Marlot 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Mariahoeve en Marlot? Of organiseer je een evenement in Mariahoeve en Marlot? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
Op 12 december 2019 om 19:01 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Reigersbergenweg te 's-Gravenhage.
Op 12 december 2019 om 18:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Roggekamp te 's-Gravenhage.
Op 12 december 2019 om 17:02 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ursulaland te 's-Gravenhage.
Op 12 december 2019 om 16:46 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hendrinaland te 's-Gravenhage.
Op 12 december 2019 om 16:09 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Isabellaland te 's-Gravenhage.
Op 23 april 2019 is het faillissement uitgesproken van Haeghebouw B.V.. Het insolventienummer is F.02/19/147. Haeghebouw B.V. is gevestigd in 's-Gravenhage. Haeghebouw B.V. is actief in de branche Bouwnijverheid.
Op 12 december 2019 om 12:25 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Het Kleine Loo te 's-Gravenhage.
In de nacht van woensdag op donderdag 12 december 2019 om 04:38 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Roggekamp te 's-Gravenhage.
Het veranderen van de gevel van het pand Vlaskamp 356 door het vervangen van de stalen kozijnen d...
Het veranderen van de gevel van het pand Vlaskamp 128 door het vervangen van 1 kozijn
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Mariahoeve en Marlot
Instellen
XS SM MD LG
© 2012 - 2019 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement