Nieuws over Verspreide huizen Opheusden

Blijf 24 uur per dag op de hoogte van het laatste nieuws over Verspreide huizen Opheusden. Dit overzicht wordt continu bijgewerkt met de laatste nieuwsberichten van tal van verschillende bronnen.

Vrijdag 4 december 2015

Meisjes (15) komen ten val bij gevaarlijke inhaalmanoeuvre
Politie.nl
Vrijdag 4 december 2015 om 11:47

Opheusden - Op donderdag 26 november omstreeks 08.00 uur, kwamen twee meisjes uit Dodewaard ten val toen zij op hun fiets werden ingehaald door een auto met aanhanger. Het ongeval vond plaats op de Parallelweg in Opheusden. De bestuurder van deze combinatie reed na de valpartij door. De meisjes raakten lichtgewond en de fietsen beschadigd. De politie is op zoek naar getuigen.

Vrijdag 27 maart 2015

Bromfietser belandt in ziekenhuis na ongeval
Politie.nl
Vrijdag 27 maart 2015 om 13:24

Kesteren - Na een verkeersongeval op de Parallelweg in Kesteren donderdagavond is een 24-jarige bromfietser uit Opheusden in het ziekenhuis beland. De andere partij, een 54-jarige vrouw uit Dodewaard, kwam met de schrik vrij.

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement