Taxichauffeur mishandeld

Zaterdag 10 mei 2014 11:12 uur

Overlanderstraat Purmerend

Mishandeling

Ontvang updates voor Purmer-Noord

Purmerend - Op zaterdagmorgen hield de politie een 21-jarige man uit Purmerend aan op verdenking van mishandeling van een taxichauffeur.

Een 30-jarige taxichauffeur vervoerde de verdachte van Amsterdam naar Purmerend. Het was een rit van ongeveer zeventig euro. De taxi kwam omstreeks 06.10 uur aan op de Overlanderstraat in Purmerend. Hier gaf de verdachte aan even geld te moeten pinnen. Toen de chauffeur stopte, werd hij door de verdachte mishandeld. De taxichauffeur liep hierbij een gebroken neus op, waarvoor hij in het ziekenhuis moest worden behandeld.

De verdachte ging er na de mishandeling vandoor, zonder te betalen.

Bij onderzoek van de taxi bleek op de achterbank een ID-bewijs te liggen, dat mogelijk uit de zak van de verdachte was gevallen. Op basis van de gegevens op de ID-kaart kon de verdachte korte tijd later in zijn woning worden aangehouden. De man is voor verhoor overgebracht naar het politiebureau.

Bekijk al het lokale nieuws van Purmer-Noord

Taxichauffeur mishandeld

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Ploegstraat 26, 1445RV Purmerend

112 melding
Dinsdag 9-6-2026 om 16:09
Hortlijnhof, Purmerend

112 melding
Dinsdag 9-6-2026 om 16:04
Hortlijnhof, Purmerend

112 melding
Dinsdag 9-6-2026 om 14:00
Haarspitstraat, Purmerend

112 melding
Maandag 8-6-2026 om 22:32
Binnendijk, Purmerend

112 melding
Maandag 8-6-2026 om 10:21
Glasblazerstraat, Purmerend

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Arestraat 16, 1445EK Purmerend

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Einsteinstraat 46, 1446VG Purmerend

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Purmer-Noord

Instellen

Meer nieuws in Purmer-Noord

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement