Woningen in de wijk Maarssenbroek
Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in de wijk Maarssenbroek.
Dinsdag 18 februari 2020
Het adres van deze woning uit 1979 is Pauwenkamp 357 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 137m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Pauwenkamp > 3607TC
Het adres van deze woning uit 1988 is Valkenkamp 609 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 199m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 415.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Valkenkamp > 3607MN
Het adres van deze woning uit 1984 is Valkenkamp 501 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 345m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Valkenkamp > 3607ME
Het adres van deze woning uit 1975 is Boomstede 66 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 147m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Boomstede > 3608AC
Het adres van deze woning uit 1981 is Zebraspoor 98 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 129m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 419.500.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zebraspoor > 3605GE
Het adres van deze woning uit 1986 is Zwanenkamp 43 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 119m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 445.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zwanenkamp > 3607RC
Het adres van deze woning uit 1983 is Spechtenkamp 345 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 107m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Spechtenkamp > 3607KV
Zaterdag 28 december 2019
Het adres van deze woning uit 1979 is Kamelenspoor 491 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 473m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.500.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Kamelenspoor > 3605TJ
Het adres van deze woning uit 1976 is Duivenkamp 841 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 119m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Duivenkamp > 3607WG
Het adres van deze woning uit 1979 is Kamelenspoor 498 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 158m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Kamelenspoor > 3605TJ
Het adres van deze woning uit 1983 is Spechtenkamp 320 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 112m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Spechtenkamp > 3607KT
Het adres van deze woning uit 1978 is Kamelenspoor 470 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 121m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Kamelenspoor > 3605TH
Vrijdag 29 november 2019
Het adres van deze woning uit 1983 is Spechtenkamp 308 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 113m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Spechtenkamp > 3607KS
Het adres van deze woning uit 1988 is Valkenkamp 139 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 126m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 309.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Valkenkamp > 3607LH
Het adres van deze woning uit 1979 is Reigerskamp 704 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 168m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 334.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Reigerskamp > 3607JP