Woningen in de wijk Maarssenbroek
Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in de wijk Maarssenbroek.
Dinsdag 5 november 2019
Het adres van deze woning uit 1976 is Duivenkamp 375 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 143m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Duivenkamp > 3607BC
Het adres van deze woning uit 1985 is Valkenkamp 538 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 115m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Valkenkamp > 3607MH
Vrijdag 25 oktober 2019
Het adres van deze woning uit 1980 is Reigerskamp 39 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 205m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.500.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Reigerskamp > 3607HB
Maandag 14 oktober 2019
Het adres van deze woning uit 1982 is Zebraspoor 210 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 177m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zebraspoor > 3605GM
Zaterdag 12 oktober 2019
Het adres van deze woning uit 1976 is Fazantenkamp 59 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Fazantenkamp > 3607CC
Het adres van deze woning is Zwanenkamp 894 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 525.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zwanenkamp > 3607PW
Het adres van deze woning uit 1986 is Zwanenkamp 7 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 115m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zwanenkamp > 3607RA
Het adres van deze woning uit 1976 is Duivenkamp 511 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 125m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Duivenkamp > 3607BJ
Donderdag 26 september 2019
Het adres van deze woning uit 1975 is Boomstede 84 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 148m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Boomstede > 3608AD
Het adres van deze woning uit 1984 is Valkenkamp 339 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 265.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Valkenkamp > 3607LS
Het adres van deze woning uit 1975 is Boomstede 108 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 153m² en een perceeloppervlakte van 180m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.500.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Boomstede > 3608AE
Het adres van deze woning uit 1976 is Duivenkamp 433 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Duivenkamp > 3607BE
Woensdag 11 september 2019
Het adres van deze woning uit 1981 is Zebraspoor 689 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 199m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Zebraspoor > 3605 H
Het adres van deze woning uit 1981 is Reigerskamp 211 te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 258m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 479.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Reigerskamp > 3607 H
Het adres van deze woning uit 1983 is Reigerskamp 76a te Maarssen. Het pand heeft een oppervlakte van 122m² en een perceeloppervlakte van 130m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Stichtse Vecht > Maarssenbroek > Reigerskamp > 3607 H