Overig Rijndijk 156 Leiden

Vrijdag 20 september 2013

Rijndijk 156, 2331AK Leiden

Ontvang updates voor Kloosterhof

V28382 leiden. De betreffende lokatie ligt in de wijk Stevenshofdistrict in de buurt Kloosterhof. De betrokken overheidsinstantie is Hoogheemraadschap van Rijnland en is gevestigd op Archimedesweg te Leiden.

Bekijk alle bekendmakingen in Kloosterhof

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Hoogheemraadschap van Rijnland
Beschrijving instantie
Gebied: Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Amstelveen, Amsterdam, Bloemendaal, Bodegraven-Reeuwijk, Gouda, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmermeer, Heemstede, Hillegom, Kaag en Braassem, Krimpenerwaard, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam-Voorburg, Lisse, Nieuwkoop, Noordwijk, Noordwijkerhout, Oestgeest, Teylingen, Velsen, Voorschoten, Waddinxveen, Wassenaar, Zandvoort, Zoetermeer en Zoeterwoude.
Contact e-mail adres
post@rijnland.net
E-mail adres
post@rijnland.net
Telefoon
(071)3063063
Fax
(071) 512 3916
Bezoekadres
Archimedesweg, 2333 CM Leiden
Correspondentie adres
Postbus 156, 2300 AD Leiden

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Rijndijk 156
2331AK Leiden

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 11:43
Tine van Dethstraat, Leiden

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 13:57
Elise van Calcarstraat, Leiden

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 21:55
Elise van Calcarstraat, Leiden

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 11:24
Jantina van Hoornkade, 2331RD Leiden

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 11:11
Jantina van Hoornkade, 2331RD Leiden

112 melding
Maandag 17-8-2026 om 15:55
Reina Prinsen Geerligspad, 2331GV Leiden

112 melding
Zondag 16-8-2026 om 21:30
Anne Frankweg, Leiden

112 melding
Zondag 16-8-2026 om 20:32
Nienke van Hichtumstraat, Leiden

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kloosterhof

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Kloosterhof

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement