Omgevingsvergunning Weverij 24 Alkmaar

Woensdag 7 maart 2012

Weverij 24, 1825HH Alkmaar

Ontvang updates voor 't Rak-Noord

Normal.dotm 0 0 1 95 545 gemeente alkmaar 4 1 669 12.0 0 false 21 18 pt 18 pt 0 0 false false false /* style definitions */ table.msonormaltable {mso-style-name:standaardtabel; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"times new roman"; mso-ascii-font-family:cambria; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"times new roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:cambria; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"times new roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} ingediende aanvraag voor een omgevingsvergunning burgemeester en wethouders van alkmaar maken bekend dat zij de volgende aanvraag voor een omgevingsvergunning hebben ontvangen: weverij 24 alkmaar: het veranderen van een woning in een kamerverhuurbedrijf datum ontvangst: 29 februari 2012. ingediende aanvragen liggen niet ter inzage. uitdrukkelijk wordt er op gewezen dat over bovenstaande aanvra(a)g(en) nog geen besluit(en) is(zijn) genomen. wilt u een aanvraag inzien dan kan dat alleen nadat u een afspraak heeft gemaakt bij de afdeling bouwen. u kunt een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 11.00 uur onder telefoonnummer 072-548 8490. De betreffende lokatie ligt in de wijk De Mare in de buurt 't Rak-Noord. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Alkmaar en is gevestigd op Mallegatsplein te Alkmaar.

Bekijk alle bekendmakingen in 't Rak-Noord

Overheidsinstantie betrokken bij omgevingsvergunning

Instantie
Gemeente Alkmaar
Contact e-mail adres
post@alkmaar.nl
E-mail adres
post@alkmaar.nl
Telefoon
14072
Bezoekadres
Mallegatsplein, 1815 AG ALKMAAR
Correspondentie adres
Postbus 53, 1800 BC ALKMAAR

Adres(sen) waar omgevingsvergunning betrekking op heeft

Weverij 24
1825HH Alkmaar

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 10:37
Houweelstraat, 1825KZ Alkmaar

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Ziederij 26, 1825HS Alkmaar

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Spadestraat 28, 1825LS Alkmaar

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 02:20
Oudiestaete, Alkmaar

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 03:35
Harpoenstraat, 1825LD Alkmaar

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 08:07
Faktorij, Alkmaar

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 21:40
Elgerweg, Alkmaar

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 23:27
Schoffelstraat, Alkmaar

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 't Rak-Noord

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in 't Rak-Noord

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement