Meldingen Venbuurt De Rijp

Woensdag 27 juli 2022

Venbuurt , 1483BV De Rijp

Ontvang updates voor De Rijp

Wet bodembescherming (besluit uniforme saneringen) venbuurt 7 te de rijp. De betreffende lokatie ligt in de wijk Graft-De Rijp in de buurt De Rijp. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in De Rijp

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Venbuurt
1483BV De Rijp

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Wevershof 23A, 1483XJ De Rijp

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 04:34
De Dillenburg, 1483VT De Rijp

Nieuw bedrijf
September 2026
Oranjestraat 9, 1483VP De Rijp

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 00:22
Zuiddijk, 1483MA De Rijp

Binnenlands nieuws
Maandag 31-8-2026
De Rijp

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 21:52
Boeijerstraat, De Rijp

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 19:43
Kerkstraat, De Rijp

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 13:09
Oostdijkje, 1483AA De Rijp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Rijp

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in De Rijp

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement