Meldingen Boekelerdijk 13 Alkmaar

Donderdag 7 februari 2013

Boekelerdijk 13, 1812LV Alkmaar

Ontvang updates voor Boekelermeer-Zuid

Inzake het adres Boekelerdijk 13 1812LV te Alkmaar is op donderdag 7 februari 2013 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een meldingen. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Besluit algemene regels inrichtingen milieubeheer / Activiteitenbesluit

Bekijk alle bekendmakingen in Boekelermeer-Zuid

Aanvullende gegevens meldingen

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Boekelerdijk 13
1812LV Alkmaar

Meer meldingen in deze omgeving

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Fluorietweg 31D, 1812RR Alkmaar

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Fluorietweg 31, 1812RR Alkmaar

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Opaalstraat 14, 1812RH Alkmaar

112 melding
Zondag 16-8-2026 om 14:10
Parelweg, 1812RS Alkmaar

112 melding
Maandag 10-8-2026 om 12:45
Diamantweg, 1812RC Alkmaar

112 melding
Zaterdag 8-8-2026 om 10:24
Parelweg, 1812RS Alkmaar

112 melding
Vrijdag 7-8-2026 om 09:34
Amethiststraat, 1812RP Alkmaar

112 melding
Woensdag 5-8-2026 om 07:20
Fluorietweg, 1812RR Alkmaar

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Boekelermeer-Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Boekelermeer-Zuid

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement