Natuurbeschermingsvergunning Noordervaart Stompetoren

Dinsdag 31 oktober 2023

Noordervaart , 1841GA Stompetoren

Ontvang updates voor Stompetoren

Ontwerpbesluit omgevingsvergunning onderdeel natuur. De betreffende lokatie ligt in de wijk Schermer in de buurt Stompetoren. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Stompetoren

Overheidsinstantie betrokken bij natuurbeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar natuurbeschermingsvergunning betrekking op heeft

Noordervaart
1841GA Stompetoren

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Dres 19, 1841EA Stompetoren

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 16:17
Schermeerstraat, Stompetoren


Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Binnenkruier 92, 1841EM Stompetoren

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Dokter Heringastraat 23, 1841GG Stompetoren

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 01:43
Schermeerstraat, Stompetoren

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 22:27
Noordervaart, Stompetoren

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Binnenkruier 40, 1841EL Stompetoren

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stompetoren

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Stompetoren

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement