Overig Vijzelgracht Amsterdam

Donderdag 28 april 2022

Vijzelgracht , 1017HR Amsterdam

Ontvang updates voor Weteringbuurt

Ontheffing verleend in het kader van de wet natuurbescherming voor de renovatie en gedeeltelijke sloop en nieuwbouw van het pand gelegen aan de vijzelgracht 2, amsterdam. De betreffende lokatie ligt in de wijk De Weteringschans in de buurt Weteringbuurt. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Weteringbuurt

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Vijzelgracht
1017HR Amsterdam

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Fokke Simonszstraat 18H, 1017TG Amsterdam

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 07:27
Eerste Weteringdwarsstraat, Amsterdam

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Eerste Weteringdwarsstraat 41H, 1017TL Amsterdam

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Eerste Weteringdwarsstraat 63, 1017TM Amsterdam

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Noorderstraat 901, 1017TW Amsterdam

Onroerend goed
Donderdag 27-8-2026
Noorderstraat 19- 23, 1017TR Amsterdam

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Nieuwe Looiersstraat 74, 1017VD Amsterdam

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Fokke Simonszstraat 273, 1017TD Amsterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Weteringbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Weteringbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement