Verkeersbesluit Paul Schuitemahof 24 Amsterdam

Vrijdag 3 januari 2014

Paul Schuitemahof 24, 1087EG Amsterdam

Ontvang updates voor Haveneiland Noordoost

Amsterdam, stadsdeel oost paul schuitemahof. De betreffende lokatie ligt in de wijk IJburg West in de buurt Haveneiland Noordoost. De betrokken overheidsinstantie is District Amsterdam en is gevestigd op Plesmanweg 1-6 te Den Haag.

Bekijk alle bekendmakingen in Haveneiland Noordoost

Overheidsinstantie betrokken bij verkeersbesluit

Instantie
District Amsterdam
District Amsterdam
Contact e-mail adres
m.zwaan@dnh.rws.minvenw.nl
E-mail adres
m.zwaan@dnh.rws.minvenw.nl
Telefoon
0205646566
Fax
020 564 65 00
Bezoekadres
Plesmanweg 1-6, 2597 JG Den Haag
Correspondentie adres
Postbus 20901, 2500 EX Den Haag

Adres(sen) waar verkeersbesluit betrekking op heeft

Paul Schuitemahof 24
1087EG Amsterdam

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Erich Salomonstraat 82, 1087DB Amsterdam

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Bert Haanstrakade 264, 1087EC Amsterdam

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Maria Austriastraat 156, 1087EK Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Bert Haanstrakade 1052, 1087HJ Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Erich Salomonstraat 501, 1087GZ Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Bert Haanstrakade 550, 1087HJ Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Bert Haanstrakade 864, 1087HJ Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Erich Salomonstraat 454, 1087JA Amsterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Haveneiland Noordoost

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Haveneiland Noordoost

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement