gemeente Amsterdam - Saenredamstraat 65-67 verplaatsen gehandicaptenparkeerplaats kentekens ZH-421-J, 77-ZJ-PT en ZV-392-X - Saenredamstraat 65-67, Daniël Stalpertstraat 70-72

Vrijdag 14 juni 2024

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Frans Halsbuurt

Saenredamstraat 65-67 verplaatsen gehandicaptenparkeerplaats kentekens zh-421-j, 77-zj-pt en zv-392-x. De betreffende lokatie ligt in de wijk Oude Pijp in de buurt Frans Halsbuurt. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Amsterdam en is gevestigd op Amstel te Amsterdam.

Bekijk alle bekendmakingen in Frans Halsbuurt

Overheidsinstantie betrokken bij verkeersbesluit

Instantie
Gemeente Amsterdam
Telefoon
14020
Bezoekadres
Amstel, 1011 PN AMSTERDAM
Correspondentie adres
Postbus 202, 1000 AE AMSTERDAM

Adres(sen) waar verkeersbesluit betrekking op heeft

Daniël Stalpertstraat
1072XJ Amsterdam
Saenredamstraat
1072CD Amsterdam

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 17:34
Eerste Jacob van Campenstraat, Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Eerste Jacob van Campenstraat 101A, 1072BE Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Eerste Jacob van Campenstraat 101A, 1072BE Amsterdam

Nieuw bedrijf
September 2026
Daniël Stalpertstraat 23C, 1072XA Amsterdam

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 15:02
Eerste Jacob van Campenstraat, Amsterdam

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Stadhouderskade 503, 1072AA Amsterdam

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Daniël Stalpertstraat 47, 1072XB Amsterdam

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Stadhouderskade 73H, 1072AE Amsterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Frans Halsbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Frans Halsbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement