Overig Westpoortweg Amsterdam

Donderdag 26 september 2024

Westpoortweg , 1047HB Amsterdam

Ontvang updates voor Afrikahaven

Wet natuurbescherming ontwerpbesluit westpoortweg ongenummerd (ten zuiden van nr. 502) te amsterdam westpoort. De betreffende lokatie ligt in de wijk Westelijk Havengebied in de buurt Afrikahaven. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Afrikahaven

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Westpoortweg
1047HB Amsterdam

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 20:50
Westpoortweg, 1047HB Amsterdam

Onroerend goed
Dinsdag 1-9-2026
Beiraweg 2, 1047HN Amsterdam

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 16:28
Beiraweg, 1047HN Amsterdam

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 02:08
Westpoortweg, 1047HB Amsterdam

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 14:25
Westpoortweg, 1047HB Amsterdam

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 14:20
Westpoortweg, 1047HB Amsterdam

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 14:20
Westpoortweg, 1047HB Amsterdam

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 14:20
Westpoortweg, 1047HB Amsterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Afrikahaven

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Afrikahaven

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement