Overig Stationsstraat Bergen

Woensdag 13 april 2022

Stationsstraat , 1861GA Bergen

Ontvang updates voor Bergen-Centrum

Vergunning geweigerd in het kader van de wet natuurbescherming voor het slopen van het bestaande hotel en het bouwen het nieuwe hotel met 66 kamers, een parkeergarage met bijbehorende voorzieningen aan de stationsstraat 2, bergen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Bergen Binnen in de buurt Bergen-Centrum. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Bergen-Centrum

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Stationsstraat
1861GA Bergen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 17:01
Jan Oldenburglaan, 1861JS Bergen (NH)

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 15:38
Breelaan, 1861GC Bergen (NH)

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 15:38
Breelaan, 1861GC Bergen (NH)

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 10:36
Stationsstraat, 1861GA Bergen (NH)

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Russenplein 5, 1861JR Bergen (NH)

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Kleine Dorpsstraat 12A, 1861KN Bergen (NH)

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 19:58
Stationsstraat, 1861GA Bergen (NH)

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 19:58
Stationsstraat, 1861GA Bergen (NH)

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bergen-Centrum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Bergen-Centrum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement