Bodembeschermingsvergunning Meerstraat 110 Beverwijk

Vrijdag 23 augustus 2013

Meerstraat 110, 1941JE Beverwijk

Ontvang updates voor Meerplein

Inzake het adres Meerstraat 110 1941JE te Beverwijk is op vrijdag 23 augustus 2013 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Meerplein

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Meerstraat 110
1941JE Beverwijk

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 10:15
Schans, 1941JP Beverwijk

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 08:44
Van Breenstraat, 1947JZ Beverwijk

Onroerend goed
Dinsdag 1-9-2026
Spoorsingel 26, 1941JM Beverwijk

Binnenkijken bij
Dinsdag 1-9-2026
Schans 12, 1947JR Beverwijk

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 10:45
Breestraat, 1941EE Beverwijk

Nieuw bedrijf
September 2026
Beverhof 35A, 1941EC Beverwijk

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 08:25
Nieuwstraat, 1941JG Beverwijk

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 14:25
van Hogendorpstraat, 1941JL Beverwijk

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Meerplein

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Meerplein

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement