Uitkomst referendum 2016 in Breda

Vrijdag 8 april 2016

5 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Prinsenbeek

De uitkomst van het referendum in breda is bekend. in totaal brachten 39.972 mensen in breda hun stem uit. in breda wonen 138.527 kiesgerechtigde mensen. het opkomstper­cen­tage ligt daarmee op 28,9 %. De betreffende lokatie ligt in de wijk Prinsenbeek in de buurt Prinsenbeek. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Breda en is gevestigd op Claudius Prinsenlaan te Breda.

Bekijk alle bekendmakingen in Prinsenbeek

Overheidsinstantie betrokken bij verkiezingen

Instantie
Gemeente Breda
Contact e-mail adres
gemeentebreda@breda.nl
E-mail adres
gemeentebreda@breda.nl
Telefoon
14076
Bezoekadres
Claudius Prinsenlaan, 4811 DJ BREDA
Correspondentie adres
Postbus 90156, 4800 RH BREDA

Adres(sen) waar verkiezingen betrekking op heeft

Markt 34
4841AC Prinsenbeek
Kloosterstraat 1
4854CL Bavel
Dorpsplein 13
4851CP Ulvenhout
Hoeveneind 3
4847NE Teteringen
Claudius Prinsenlaan 10
4811DJ Breda

Meer meldingen in deze omgeving

Onroerend goed
Dinsdag 1-9-2026
Beeksestraat 5-A, 4841GA Prinsenbeek

Binnenkijken bij
Dinsdag 1-9-2026
Hesseling 27, 4841JH Prinsenbeek

Nieuw bedrijf
September 2026
Dries 10, 4841EZ Prinsenbeek

Nieuw bedrijf
September 2026
Pater Rommelaan 4, 4841HH Prinsenbeek

Nieuw bedrijf
September 2026
Beeksestraat 29, 4841GA Prinsenbeek

Nieuw bedrijf
September 2026
Beeksestraat 29, 4841GA Prinsenbeek

Nieuw bedrijf
September 2026
Pater Rommelaan 4, 4841HH Prinsenbeek

Nieuw bedrijf
September 2026
Haverdijk 54, 4841AS Prinsenbeek

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Prinsenbeek

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Prinsenbeek

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement