Bodembeschermingsvergunning Rijksweg Limmen

Dinsdag 16 december 2014

Rijksweg , 1906BC Limmen

Ontvang updates voor Limmen West

Inzake het adres Rijksweg 1906BC te Limmen is op dinsdag 16 december 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet Bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Limmen West

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Rijksweg
1906BC Limmen

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 99, 1906CK Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:26
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 13:12
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 11:16
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 09:39
Rijksweg, 1906BG Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 07:44
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 07:44
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 14:43
Zijakkertje, 1906BE Limmen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Limmen West

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Limmen West

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement