Meldingen Rijksweg Limmen

Dinsdag 2 augustus 2022

Rijksweg , 1906BD Limmen

Ontvang updates voor Limmen West

Wet bodembescherming (besluit uniforme saneringen) locatie rijksweg 37 te limmen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Limmen in de buurt Limmen West. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Limmen West

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Rijksweg
1906BD Limmen

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 99, 1906CK Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:26
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 13:12
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 11:16
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 09:39
Rijksweg, 1906BG Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 07:44
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 07:44
Pageveld, 1906EL Limmen

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 14:43
Zijakkertje, 1906BE Limmen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Limmen West

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Limmen West

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement