Kennisgeving ontwerpbesluit op een aanvraag van een omgevingsvergunning voor de locatie Westfalenstraat 3 en 6 in Deventer

Vrijdag 8 maart 2019

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Industrieterrein

Kennisgeving ontwerpbesluit op een aanvraag van een omgevingsvergunning voor de locatie westfalenstraat 3 en 6 in deventer. De betreffende lokatie ligt in de wijk Rivierenwijk en Bergweide in de buurt Industrieterrein. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Overijssel en is gevestigd op Luttenbergstraat te Zwolle.

Bekijk alle bekendmakingen in Industrieterrein

Overheidsinstantie betrokken bij omgevingsvergunning

Instantie
Provincie Overijssel
Beschrijving instantie
Missie van de provincie Overijssel: De provincie Overijssel is een middenbestuur dat vernieuwt, inspireert en initiatief neemt. Dat met respect voor traditie vooruit kijkt en investeert in grote, vernieuwende projecten op regionale schaal. Zonodig als regisseur, smeden we coalities met tal van partners om resultaten te boeken voor de inwoners van Overijssel. Ons doel is dat iedereen hier gezond en plezierig kan wonen, werken en recreëren. In een omgeving met balans tussen rust, ruimte én dynamiek. We laten zien dat de provincie er toe doet. Dat we het verschil durven maken. We pakken door, maken keuzes en nemen risico’s. Dit alles met oog voor de verschillen die er zijn, die Overijssel juist aantrekkelijk en veelzijdig maken.
Contact e-mail adres
postbus@overijssel.nl
E-mail adres
postbus@overijssel.nl
Telefoon
038 499 88 99
Fax
038 425 48 88
Bezoekadres
Luttenbergstraat, 8012 EE Zwolle
Correspondentie adres
Postbus 10078, 8000 GB Zwolle

Adres(sen) waar omgevingsvergunning betrekking op heeft

Westfalenstraat 6
7418DB Deventer
Bergweidedijk
7418 Deventer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 19:59
Schonenvaardersstraat, 7418CC Deventer

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 18:13
Schonenvaardersstraat, 7418CC Deventer

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 09:38
Schonenvaardersstraat, 7418CC Deventer

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 09:28
Schonenvaardersstraat, 7418CC Deventer

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Zutphenseweg 29A, 7418AH Deventer

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Zutphenseweg 31B, 7418AH Deventer

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Zutphenseweg 29E2, 7418AH Deventer

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Zweedsestraat 8A, 7418BG Deventer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Industrieterrein

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement