Meldingen Wijmers Wijdenes

Maandag 13 februari 2023

Wijmers , 1608HK Wijdenes

Ontvang updates voor Schellinkhout

Wet bodembescherming (besluit uniforme saneringen) wijmers 2t te wijdenes. De betreffende lokatie ligt in de wijk Schellinkhout in de buurt Schellinkhout. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Schellinkhout

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Wijmers
1608HK Wijdenes

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 20:33
strandje van, 1697KL Schellinkhout

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 10:50
Dorpsweg, 1697KK Schellinkhout

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:27
Dorpsweg, 1697KK Schellinkhout

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:27
Dorpsweg, 1697KK Schellinkhout

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 12:22
Dorpsweg, 1697KK Schellinkhout

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 07:20
Havenweg, 1697KS Schellinkhout

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 07:20
Havenweg, 1697KS Schellinkhout

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Dorpsweg 129AHS34, 1697KJ Schellinkhout

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schellinkhout

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Schellinkhout

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement