Meldingen Elbaweg Hem

Dinsdag 2 januari 2024

Elbaweg , 1607MP Hem

Ontvang updates voor Drieban (gedeeltelijk), Hem

Wet bodembescherming melding besluit uniforme saneringen elbaweg 18 te hem in de gemeente drechterland. De betreffende lokatie ligt in de wijk Venhuizen in de buurt Drieban (gedeeltelijk), Hem. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Drieban (gedeeltelijk), Hem

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Elbaweg
1607MP Hem

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 12:14
Elbaweg, 1607MN Hem

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 09:32
Elbaweg, 1607MN Venhuizen

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 11:35
Koggeweg, 1607MT Hem

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 11:35
Koggeweg, 1607MT Hem

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Elbaweg 37, 1607MN Hem

112 melding
Vrijdag 21-8-2026 om 12:20
Zuiderkoggeweg, Hem

112 melding
Vrijdag 21-8-2026 om 12:20
Zuiderkoggeweg, Hem

112 melding
Donderdag 20-8-2026 om 21:19
Koggeweg, 1607MT Hem

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Drieban (gedeeltelijk), Hem

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Drieban (gedeeltelijk), Hem

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement