Watervergunning Varelsebeek Biddinghuizen

Donderdag 23 december 2021

Varelsebeek , 8256TD Biddinghuizen

Ontvang updates voor Buitengebied Biddinghuizen

Tijdelijke maatwerkbeschikkingen voor het onttrekken en lozen van grondwater in oppervlaktewater tbv het aanleggen van een fundering en grondverbetering aan de varelsebeek 7 te biddinghuizen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Biddinghuizen in de buurt Buitengebied Biddinghuizen. De betrokken overheidsinstantie is Waterschap Zuiderzeeland en is gevestigd op Lindelaan te Lelystad.

Bekijk alle bekendmakingen in Buitengebied Biddinghuizen

Overheidsinstantie betrokken bij watervergunning

Instantie
Waterschap Zuiderzeeland
Beschrijving instantie
Gebied: Almere, Dronten, Lelystad, Lemsterland, Noordoostpolder, Steenwijkerland, Urk en Zeewolde.
Contact e-mail adres
waterschap@zuiderzeeland.nl
E-mail adres
waterschap@zuiderzeeland.nl
Telefoon
0320274911
Fax
0320247919
Bezoekadres
Lindelaan, 8224 KT Lelystad
Correspondentie adres
Postbus 229, 8200 AE Lelystad

Adres(sen) waar watervergunning betrekking op heeft

Varelsebeek
8256TD Biddinghuizen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:07
Kubbeweg, Biddinghuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:06
Kubbeweg, Biddinghuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:06
Kubbeweg, Biddinghuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:05
Kubbeweg, Biddinghuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:05
Kubbeweg, Biddinghuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:05
Kubbeweg, Biddinghuizen

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Zuiderzee op Zuid 32, 8256SP Biddinghuizen

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 16:38
Harderdijk, 8256RX Biddinghuizen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Biddinghuizen

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Buitengebied Biddinghuizen

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement