Natuurbeschermingsvergunning De Rede Dronten

Donderdag 11 april 2024

De Rede , 8251ER Dronten

Ontvang updates voor Centrum Dronten

De vergunning is verleend voor het aanleggen van vissenbossen en kreeftenvangers in de gildesloot en de munten 2 te dronten. De betreffende lokatie ligt in de wijk Dronten Midden in de buurt Centrum Dronten. De betrokken overheidsinstantie is Waterschap Zuiderzeeland en is gevestigd op Lindelaan te Lelystad.

Bekijk alle bekendmakingen in Centrum Dronten

Overheidsinstantie betrokken bij natuurbeschermingsvergunning

Instantie
Waterschap Zuiderzeeland
Beschrijving instantie
Gebied: Almere, Dronten, Lelystad, Lemsterland, Noordoostpolder, Steenwijkerland, Urk en Zeewolde.
Contact e-mail adres
waterschap@zuiderzeeland.nl
E-mail adres
waterschap@zuiderzeeland.nl
Telefoon
0320274911
Fax
0320247919
Bezoekadres
Lindelaan, 8224 KT Lelystad
Correspondentie adres
Postbus 229, 8200 AE Lelystad

Adres(sen) waar natuurbeschermingsvergunning betrekking op heeft

De Rede
8251ER Dronten

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 10:05
Watersportkade, 8253ZC Dronten

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Waterfront 51, 8253ZA Dronten

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Schans 133, 8254KP Dronten

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Het Ruim 17, 8251EL Dronten

112 melding
Donderdag 30-7-2026 om 11:45
Gangboord, 8251HV Dronten

112 melding
Donderdag 30-7-2026 om 11:45
Gangboord, 8251HV Dronten

112 melding
Donderdag 30-7-2026 om 11:45
Gangboord, 8251HV Dronten

Binnenkijken bij
Donderdag 30-7-2026
De Helling 9E, 8251GH Dronten

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Dronten

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Centrum Dronten

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement