Bouwvergunning Noordeinde Volendam

Vrijdag 28 april 2023

Noordeinde , 1131GA Volendam

Ontvang updates voor Volendam-Oude kom

Besluit omgevingsvergunning en geluidsontheffing - noordeinde, gemeente edam-volendam - het oprichten van een hulpscherm - project dijkversterking markermeerdijken. De betreffende lokatie ligt in de wijk Volendam in de buurt Volendam-Oude kom. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Volendam-Oude kom

Overheidsinstantie betrokken bij bouwvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bouwvergunning betrekking op heeft

Noordeinde
1131GA Volendam

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 18:49
Aalstraat, 1131BP Volendam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 12:33
Slobbeland, Volendam

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 20:56
Pieterman, 1131PW Volendam

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 02:06
Spoorbuurt, 1131ZC Volendam

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 01:37
Zeestraat, Volendam

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 01:09
Havenstraat, 1131BS Volendam

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 21:24
Zuideinde, Volendam

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 20:12
Zeestraat, Volendam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Volendam-Oude kom

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Volendam-Oude kom

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement