Omgevingsvergunning Eperweg 't Harde

Maandag 17 augustus 2015

Eperweg , 8084HJ 't Harde

Ontvang updates voor 't Harde-Centrum

Inzake het adres Eperweg 8084HJ te 't Harde is op maandag 17 augustus 2015 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een omgevingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Elburg en is gevestigd op Zuiderzeestraatweg Oost te Elburg.

Toelichting bekendmaking:

Ontheffing geluidshinder Aan de Provincie Gelderland is ontheffing van artikel 4:6, lid 1 van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Elburg verleend voor het uitvoeren van geluidshinder veroorzakende werkzaamheden op de N309 (tussen de brug Flevoland tot de rotonde Oldebroek) en de N310 (tussen Nunspeet en rotonde Flevoweg). De werkzaamheden op de N309 zullen plaatsvinden in de periode van 21 september t/m 13 oktober 2015 en op de N310 in de periode tussen 31 augustus t/m 18 september 2015. De werkzaamheden zullen overdag en in de avond- en nachtperiode plaatsvinden en telkens op een ander gedeelte van de N309 en N310. De ontheffing is op 12 augustus 2015 verzonden. Bezwaar is mogelijk, zie colofon. Wanneer u vragen heeft, kunt u contact opnemen met mevrouw M. Fikse, team Handhaving, tel: 0525-688688.

Bekijk alle bekendmakingen in 't Harde-Centrum

Aanvullende gegevens omgevingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij omgevingsvergunning

Instantie
Gemeente Elburg
Contact e-mail adres
gemeente@elburg.nl
E-mail adres
gemeente@elburg.nl
Telefoon
(0525)688688
Bezoekadres
Zuiderzeestraatweg Oost, 8081 LA ELBURG
Correspondentie adres
Postbus 70, 8080 AB ELBURG

Adres(sen) waar omgevingsvergunning betrekking op heeft

Eperweg
8084HJ 't Harde

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Herbert van Puttenweg 23, 8084EV 't Harde

Nieuw bedrijf
September 2026
Braakvoortweg 12, 8084ER 't Harde

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Haverkampweg 6, 8084BS 't Harde

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Sportlaan 46, 8084VC 't Harde

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 08:55
Kruisakkerweg, 't Harde

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Singel 26, 8084BD 't Harde

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Koekoeksweg 2C, 8084GM 't Harde

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Herbert van Puttenweg 33, 8084EV 't Harde

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 't Harde-Centrum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in 't Harde-Centrum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement