Meldingen Hoogstraat Enkhuizen

Vrijdag 9 februari 2024

Hoogstraat , 1601KT Enkhuizen

Ontvang updates voor Centrum Vissersbuurt Oosterhaven

Wet bodembescherming pop gebied b 24 te enkhuizen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Wijk 00 in de buurt Centrum Vissersbuurt Oosterhaven. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Centrum Vissersbuurt Oosterhaven

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Hoogstraat
1601KT Enkhuizen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 06:17
Doelenstraat, 1601GL Enkhuizen

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 01:45
Melkmarkt, 1601HC Enkhuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 20:55
Harpstraat, 1601GN Enkhuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 20:47
Kooizandweg, 1601LK Enkhuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 19:36
Zuiderkerkstraat, 1601AA Enkhuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 19:35
Zuiderkerkstraat, 1601HJ Enkhuizen

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 19:23
Willigenburg, 1601LJ Enkhuizen

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
Zuider Havendijk 68, 1601JD Enkhuizen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Vissersbuurt Oosterhaven

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Centrum Vissersbuurt Oosterhaven

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement