Overig Westeinde Enkhuizen

Woensdag 29 mei 2024

Westeinde , 1601BN Enkhuizen

Ontvang updates voor Westeinde

Wet natuurbescherming wijziging ontheffing voor schadebestrijding op percelen van monsanto aan westeinde 166 te enkhuizen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Wijk 01 in de buurt Westeinde. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Westeinde

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Westeinde
1601BN Enkhuizen

Meer meldingen in deze omgeving

Onroerend goed
Donderdag 3-9-2026
De Star 5, 1601MH Enkhuizen

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 11:19
Het Witte Hert, 1601MJ Enkhuizen

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 11:52
De Zwaan, 1601MS Enkhuizen

112 melding
Donderdag 27-8-2026 om 09:23
De Hoek, Enkhuizen

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 20:06
Provinciale weg, 1601BJ Enkhuizen

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 10:07
Provinciale Weg, 1601BJ Enkhuizen

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 11:23
Provinciale Weg, 1601BJ Enkhuizen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
De Star 23b, 1601MH Enkhuizen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Westeinde

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Westeinde

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement