Overig Riethermsteeg Enschede

Vrijdag 2 oktober 2020

Riethermsteeg , 7544RC Enschede

Ontvang updates voor Buurtschap Broekheurne

Kennisgeving besluit op een aanvraag van een ontheffing wet natuurbescherming houtopstanden voor de locatie perceel lonneker. De betreffende lokatie ligt in de wijk Landelijk gebied en kernen in de buurt Buurtschap Broekheurne. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Overijssel en is gevestigd op Luttenbergstraat te Zwolle.

Bekijk alle bekendmakingen in Buurtschap Broekheurne

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Overijssel
Beschrijving instantie
Missie van de provincie Overijssel: De provincie Overijssel is een middenbestuur dat vernieuwt, inspireert en initiatief neemt. Dat met respect voor traditie vooruit kijkt en investeert in grote, vernieuwende projecten op regionale schaal. Zonodig als regisseur, smeden we coalities met tal van partners om resultaten te boeken voor de inwoners van Overijssel. Ons doel is dat iedereen hier gezond en plezierig kan wonen, werken en recreëren. In een omgeving met balans tussen rust, ruimte én dynamiek. We laten zien dat de provincie er toe doet. Dat we het verschil durven maken. We pakken door, maken keuzes en nemen risico’s. Dit alles met oog voor de verschillen die er zijn, die Overijssel juist aantrekkelijk en veelzijdig maken.
Contact e-mail adres
postbus@overijssel.nl
E-mail adres
postbus@overijssel.nl
Telefoon
038 499 88 99
Fax
038 425 48 88
Bezoekadres
Luttenbergstraat, 8012 EE Zwolle
Correspondentie adres
Postbus 10078, 8000 GB Zwolle

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Riethermsteeg
7544RC Enschede

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Heersenkampweg 5, 7546PG Enschede

Nieuw bedrijf
September 2026
Heersenkampweg 5, 7546PG Enschede

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Rutbeekweg 43, 7546PR Enschede

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Veldhaarweg 30, 7546RJ Enschede

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 14:58
Groot Bruninkstraat, Enschede

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 14:58
Groot Bruninkstraat, Enschede

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Hölterhofweg 295, 7534PT Enschede

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-8-2026
Usselerveenweg 120, 7546PJ Enschede

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buurtschap Broekheurne

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Buurtschap Broekheurne

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement