Omgevingsvergunning wateractiviteit WF-646109 wijzigingsbesluit watervergunning WF-350791 voor diverse werkzaamheden op verschillende locaties in Marrum

Dinsdag 17 december 2024

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Marrum

Omgevingsvergunning wateractiviteit wf-646109 wijzigingsbesluit watervergunning wf-350791 voor diverse werkzaamheden op verschillende locaties in marrum. De betreffende lokatie ligt in de wijk Bouwstreek in de buurt Marrum. De betrokken overheidsinstantie is Wetterskip Fryslân en is gevestigd op Harlingerstraatweg te Leeuwarden.

Bekijk alle bekendmakingen in Marrum

Overheidsinstantie betrokken bij watervergunning

Instantie
Wetterskip Fryslân
Beschrijving instantie
Gebied: Achtkarspelen, Ameland, Het Bildt, Dantumadiel, De Friese Meren, Dongeradeel, Ferwerderadiel, Franekeradeel, Grootegast, Harlingen, Heerenveen, Kollumerland en Nieuwkruisland, Leeuwarden, Leeuwarderadeel, Littenseradiel, Marum, Menameradiel, Ooststellingwerf, Opsterland, Schiermonnikoog, Súdwest Fryslân, Terschelling, Tytsjerksteradiel, Vlieland, Weststellingwerf en Zuidhorn.
Contact e-mail adres
info@wetterskipfryslan.nl
E-mail adres
info@wetterskipfryslan.nl
Telefoon
(058)2922222
Fax
(058) 292 2223
Bezoekadres
Harlingerstraatweg, 8914 AZ Leeuwarden
Correspondentie adres
Postbus 36, 8900 AA Leeuwarden

Adres(sen) waar watervergunning betrekking op heeft

Wilhelminastraat
9073HB Marrum
Oudhuisterwegje
9073HD Marrum

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 12:43
Langpaed, Marrum

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 12:43
Langpaed, Marrum

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Sinnebuorren 1C, 9073HE Marrum

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Lage Herenweg 1B, 9073GB Marrum

Binnenlands nieuws
Dinsdag 1-9-2026
Marrum

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 20:06
Lage Herenweg, 9073GC Marrum

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 18:29
Ringweg, Marrum

112 melding
Vrijdag 28-8-2026 om 18:29
Ringweg, Marrum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Marrum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Marrum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement