Lozingsvergunning Peursumseweg 2 Giessenburg

Vrijdag 1 februari 2013

Peursumseweg 2, 3381KT Giessenburg

Ontvang updates voor Peursum

Inzake het adres Peursumseweg 2 3381KT te Giessenburg is op vrijdag 1 februari 2013 een lozingsvergunning verleend. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Waterschap Rivierenland en is gevestigd op De Blomboogerd te Tiel.

Toelichting bekendmaking:

Akkoord melding uitvoeren van kabel en leidingwerkzaamheden ter plaatse van Peursumseweg nabij nr 2 te Giessenburg, nabij dijkpaal GI060.

Bekijk alle bekendmakingen in Peursum

Aanvullende gegevens lozingsvergunning

Type
Vergunning
Referentie
201301596
Status
Vergunning verleend

Overheidsinstantie betrokken bij lozingsvergunning

Instantie
Waterschap Rivierenland
Beschrijving instantie
Gebied: Aalburg, Alblasserdam, Arnhem, Beuningen, Buren, Culemborg, Drimmelen, Druten, Geldermalsen, Giessenlanden, Gorinchem, Groesbeek, Hardinxveld-Giessendam, Heumen, Leerdam, Lingewaal, Lingewaard, Maasdriel, Molenwaard, Neder-Betuwe, Neerijnen, Nijmegen, Overbetuwe, Papendrecht, Sliedrecht, Tiel, Vianen, Werkendam, West Maas en Waal, Wijchen, Woudrichem, Zaltbommel en Zederik.
Contact e-mail adres
info@wsrl.nl
E-mail adres
info@wsrl.nl
Telefoon
(0344)649090
Fax
(0344) 64 9099
Bezoekadres
De Blomboogerd, 4003 BX Tiel
Correspondentie adres
Postbus 599, 4000 AN Tiel

Adres(sen) waar lozingsvergunning betrekking op heeft

Peursumseweg 2
3381KT Giessenburg

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 10:50
Kastanjeplein, 3381LT Giessenburg

Binnenkijken bij
Dinsdag 18-8-2026
Peursumseweg 3M, 3381KT Giessenburg

112 melding
Vrijdag 7-8-2026 om 12:11
Kastanjeplein, 3381LT Giessenburg

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Kastanjeplein 11, 3381LT Giessenburg

112 melding
Woensdag 29-7-2026 om 11:05
Kastanjeplein, 3381LT Giessenburg

112 melding
Zaterdag 11-7-2026 om 15:30
Peursumseweg, 3381KT Giessenburg

Faillissement
Donderdag 9-7-2026
Peursumseweg 57, 3381KT Giessenburg

112 melding
Woensdag 8-7-2026 om 14:46
Kastanjeplein, 3381LT Giessenburg

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Peursum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Peursum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement