Verkeersbesluit Koningspleisterplaats Goedereede

Maandag 3 juli 2017

Koningspleisterplaats , 3252LR Goedereede

Ontvang updates voor Goedereede buitengebied

Het gedeelte tussen de n57 en de brandweerkazerne van de vissersweg te goedereede wordt opnieuw ingericht en de snelheid verlaagd naar 50 km/uur. dit wordt uitgevoerd tijdens het groot onderhoud aan wegen dat plaatsvindt op goeree overflakkee. De betreffende lokatie ligt in de wijk Goedereede in de buurt Goedereede buitengebied. De betrokken overheidsinstantie is Waterschap Hollandse Delta en is gevestigd op Handelsweg te Ridderkerk.

Bekijk alle bekendmakingen in Goedereede buitengebied

Overheidsinstantie betrokken bij verkeersbesluit

Instantie
Waterschap Hollandse Delta
Beschrijving instantie
Gebied: Albrandswaard, Barendrecht, Binnenmaas, Brielle, Cromstrijen, Dordrecht, Goeree-Overflakkee, Hellevoetsluis, Hendrik-Ido-Ambacht, Korendijk, Nissewaard, Oud-Beijerland, Ridderkerk, Rotterdam, Strijen, Westvoorne en Zwijndrecht.
Contact e-mail adres
info@wshd.nl
E-mail adres
info@wshd.nl
Telefoon
088 974 30 00
Fax
088 974 30 01
Bezoekadres
Handelsweg, 2988 DC Ridderkerk
Correspondentie adres
Postbus 4103, 2980 GC Ridderkerk

Adres(sen) waar verkeersbesluit betrekking op heeft

Koningspleisterplaats
3252LR Goedereede

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 16:58
Spuidijk, Goedereede

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 19:58
Nieuw Westerloose Galgeweg, 3252LX Goedereede

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 19:58
Nieuw Westerloose Galgeweg, 3252LX Goedereede

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 21:35
Spuidijk, 3252BM Goedereede

112 melding
Maandag 17-8-2026 om 07:06
N57, 3252LR Goedereede

112 melding
Zondag 16-8-2026 om 19:43
Stellingweg, 3252LS Goedereede

112 melding
Vrijdag 14-8-2026 om 21:11
N57, 3252LR Goedereede

112 melding
Vrijdag 14-8-2026 om 14:23
3252LR Goedereede

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Goedereede buitengebied

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Goedereede buitengebied

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement