Milieuvergunning Veldweg Bussum

Woensdag 20 september 2023

Veldweg , 1404CV Bussum

Ontvang updates voor Brinklaan

Kennisgeving wet bodembescherming besluit uniforme sanering (bus). De betreffende lokatie ligt in de wijk Bussum Centrum in de buurt Brinklaan. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Brinklaan

Overheidsinstantie betrokken bij milieuvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar milieuvergunning betrekking op heeft

Veldweg
1404CV Bussum

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Brinklaan 1381, 1404GV Bussum

Nieuw bedrijf
September 2026
Kapelstraat 39A, 1404HW Bussum

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Kapelstraat 7, 1404HT Bussum

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Kerkstraat 16A, 1404HH Bussum

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Schoolstraat 76, 1404JV Bussum

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Nassaulaan 24, 1404CP Bussum

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Brinklaan 76C11, 1404GL Bussum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kapelstraat 112, 1404HT Bussum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Brinklaan

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Brinklaan

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement