Bodembeschermingsvergunning Kruislaan Bussum

Woensdag 17 maart 2021

Kruislaan , 1401TX Bussum

Ontvang updates voor Verbindingslaan

Kennisgeving wet bodembescherming. De betreffende lokatie ligt in de wijk Bussum Centrum in de buurt Verbindingslaan. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Verbindingslaan

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Kruislaan
1401TX Bussum

Meer meldingen in deze omgeving

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Boerhaavelaan 24, 1401VT Bussum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Verbindingslaan 1, 1401VB Bussum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Oosteinde 1, 1401VN Bussum

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Verbindingslaan 23, 1401VB Bussum

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Noorderweg 24, 1401TW Bussum

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Huizerweg 3A, 1401GD Bussum

Binnenkijken bij
Donderdag 30-7-2026
Driestweg 23, 1401TN Bussum

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Verbindingslaan 2B, 1401VD Bussum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verbindingslaan

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Verbindingslaan

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement