Bodembeschermingsvergunning Prinses Beatrixhof 2 Naarden

Vrijdag 15 augustus 2014

Prinses Beatrixhof 2, 1411CE Naarden

Ontvang updates voor Vierhoven

Inzake het adres Prinses Beatrixhof 2 1411CE te Naarden is op vrijdag 15 augustus 2014 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Vierhoven

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Prinses Beatrixhof 2
1411CE Naarden

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Prinses Irenehof 87, 1411CC Naarden

Binnenkijken bij
Dinsdag 25-8-2026
Prinses Marijkehof 25, 1411CL Naarden

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 20:06
Prinses Marijkehof, Naarden

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 20:06
Prinses Marijkehof, Naarden

Binnenkijken bij
Maandag 24-8-2026
Prinses Margriethof 21, 1411BV Naarden

Binnenkijken bij
Dinsdag 18-8-2026
Prinses Marijkehof 31, 1411CL Naarden

Binnenkijken bij
Zondag 16-8-2026
Prinses Marijkehof 78, 1411CP Naarden

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Burgemeester Jur. Visserlaan 66, 1411BT Naarden

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vierhoven

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Vierhoven

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement