Meldingen Oosterstraat Groningen

Donderdag 28 januari 2021

Oosterstraat , 9711NP Groningen

Ontvang updates voor Binnenstad-Zuid

Sloopmelding: oosterstraat 39, 9711 np groningen – gedeeltelijk sloopwerkzaamheden (in verband met ova 202074383) (ontvangstdatum 14-01-2021, dossiernummer 202170234). De betreffende lokatie ligt in de wijk Centrum in de buurt Binnenstad-Zuid. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Groningen en is gevestigd op Grote Markt te Groningen.

Bekijk alle bekendmakingen in Binnenstad-Zuid

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Gemeente Groningen
Contact e-mail adres
info@groningen.nl
E-mail adres
info@groningen.nl
Telefoon
(050)3679111
Bezoekadres
Grote Markt, 9712 HN GRONINGEN
Correspondentie adres
Postbus 20001, 9700 PB GRONINGEN

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Oosterstraat
9711NP Groningen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 20:54
Herestraat, Groningen

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 16:29
Gedempte Zuiderdiep, Groningen

Binnenkijken bij
Dinsdag 1-9-2026
Herestraat 88, 9711LL Groningen

Nieuw bedrijf
September 2026
Nieuwstad 20, 9711JP Groningen

Nieuw bedrijf
September 2026
Gelkingestraat 12a, 9711NC Groningen

Nieuw bedrijf
September 2026
Steentilstraat 7, 9711GJ Groningen

Nieuw bedrijf
September 2026
Oosterstraat 67a, 9711NS Groningen

Nieuw bedrijf
September 2026
Hereplein 4, 9711GA Groningen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Zuid

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Binnenstad-Zuid

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement