Meldingen Eilardaheerd 8 Groningen

Woensdag 10 mei 2017

Eilardaheerd 8, 9736BC Groningen

Ontvang updates voor Beijum-Oost

Sloopmelding: eilardaheerd 1, 9736 ba – complex 009 012 013 huismeesters (2017-197) (18-04-2017, 201770987). De betreffende lokatie ligt in de wijk Noordoost in de buurt Beijum-Oost. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Groningen en is gevestigd op Grote Markt te Groningen.

Bekijk alle bekendmakingen in Beijum-Oost

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Gemeente Groningen
Contact e-mail adres
info@groningen.nl
E-mail adres
info@groningen.nl
Telefoon
(050)3679111
Bezoekadres
Grote Markt, 9712 HN GRONINGEN
Correspondentie adres
Postbus 20001, 9700 PB GRONINGEN

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Eilardaheerd 8
9736BC Groningen

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Wibenaheerd 89, 9736PE Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Rensumaheerd 59, 9736AC Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Jensemaheerd 108, 9736CH Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Galkemaheerd 34, 9736BH Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Onnemaheerd 95, 9736AS Groningen

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Scheltemaheerd 105, 9736AV Groningen

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 20:59
Wibenaheerd, Groningen

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 20:43
Wibenaheerd, Groningen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beijum-Oost

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Beijum-Oost

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement